serbest çalışan
E-posta Doğrulandı Arrow Spears
0/5 (0 Geri bildirim)
Şu tarihten beri üye: Mayıs 20, 2024
Profil Sağlığı 60%

İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerde uzmanlaşmış serbest bir çevirmen olarak, yılların deneyimini ve uzmanlığını masaya getiriyorum.

Akademik makaleler, araştırma raporları, iş belgeleri, pazarlama materyalleri ve daha fazlası dahil olmak üzere, çeşitli çeviri hizmetleri sunuyorum. İster teknik bir çeviriye, ister yaratıcı bir yazıya, ya da ikisinin arasında güncel bir çeviriye ihtiyacınız olduğunda, doğru ve kültürel açıdan, hassas çeviriler sunacak kadar bilgi ve beceriye sahibim.

Yapacağım çeviriye, belgenizi inceleyerek ve projenin kapsamını değerlendirerek başlıyorum. Nihai olarak, yapmış olduğum çevirimin, beklentilerinizi karşıladığından ve zamanında teslim edildiğinden emin olmak için, sizinle sürekli iletişim halinde olacağım. Her belgenin benzersiz olduğunu biliyorum. Bu yüzden, tercihlerinizi ve beklentilerinizi, ön planda tutuyorum.

Teslim tarihlerinin önemini çok iyi biliyorum. Yapmış olduğum tüm çevirilerimi zamanında teslim etmek için, kaliteden ödün vermemek şartıyla, gereken tüm özveriyi fazlasıyla gösteriyorum. Gerek, bir belgenin acilen çevirisine ihtiyacınız olsun, gerekse uzun vadeli bir projeniz olsun. İhtiyaçlarınızı karşılayan çevirileri zamanında ve doğru bir şekilde teslim etmeye kararlıyım.

Özetle, yüksek kaliteli, doğru ve kültürel açıdan hassas, İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri hizmetleri sunuyorum.

0

Devam eden projeler

0

Tamamlanmış projeler

0

İptal Edilen Projeler

0

Devam Eden Hizmetler

0

Tamamlanan hizmetler

0

İptal edilen hizmetler

* Bir teklif göndermek için tıklayın

Teklif Gönder