Kaynak Dijitalleştirme

  1. Anasayfa
  2. Kaynak Dijitalleştirme
Hizmet
E-posta Doğrulandı Tez Center

Kaynak dijitalleştirmede kusursuz hizmet

Başlangıç fiyatı: 500.00₺
  • 0.0/5 (0)
  • 0 Sırada

Kaynak, Kitap ve Belge Dijitalleştirme Hizmeti

Kaynak, kitap ve belge dijitalleştirme hizmeti halihazırda var olan bir kaynağın dijital ortama aktarılması işlemidir. Var olan bir kitap, dergi ya da elle yazılmış olan raporun taranması, PDF formatına dönüştürülmesi işlemlerinin tamamı dijitalleştirme kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Kaynak dijitalleştirme hizmetleri günümüzde sıkça talep gören hizmetlerden biridir. Dijitalleşen dünya beraberinde kaynakların da online platformlara taşınması gerekliliğini beraberinde getirebilmektedir. Yazılı halde bulunan belgelerin dijital ortama aktarılması ile birlikte birçok farklı alanda kullanılması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra erişimin de kolaylaşması kaynak dijitalleştirme hizmetlerini gerekli hale getirmektedir.

Belge Dijitalleştirme Ne İşe Yarar?

Belge dijitalleştirme, yazılı halde bulunan bir kaynak ya da yazılı herhangi bir belgenin daha kolay ulaşılabilir hale gelmesini sağlar. Dijitalleştirilen kaynaktan doğrudan alıntılar yapılabilir ve hızlı bir şekilde paylaşım yapılabilir. Akademik çalışmalar beraberinde belgelere dijital olarak ulaşmayı gerekli kılabilir. Yazılı halde bulunan birçok kaynaktan doğrudan alıntı yapmak için bile belge dijitalleştirme hizmetine ihtiyaç duyulabilmektedir.

El yazısından oluşan özet notlar, kitap değerlendirmeleri, eski basım kitaplar gibi birçok farklı kaynağı dijital ortama aktarmak mümkündür. El yazısı olarak oluşturduğunuz kaynakların dijital formata dönüştürülmesi kitap basım sürecinde de ihtiyaç duyacağınız bir işlemdir. Oluşturduğunuz çalışmaları dijital ortama dönüştürmenin gerekliliği ile birlikte elle teker teker dönüşüm yapmaya çalışmak oldukça yorucu olabilmektedir. Hem emek hem de zaman kazanmak için belge dijitalleştirme hizmeti harika bir dönüşüm yöntemidir.

Yazının Dijitale Aktarılması Hizmeti

Yazının dijitale aktarılması hizmeti akademik çalışmaların yönetilmesi sürecinde yoğunlukla başvurulan faydalı bir hizmettir. Yazılı halde bulunan kaynakların bilgisayar ortamına elle aktarılması çoğu zaman oldukça güçtür. Uzun içeriklerin dijital ortama aktarılması için elle okuyarak yazmak sandığınızdan çok daha zor olabilir. Bu gibi durumlarda yazının dijitale aktarılması için hizmet almak kurtarıcı bir seçenek olmaktadır.

Dijital ortama aktarılmak istenen kaynak kimi durumlarda yüzlerce sayfa olabilmektedir. Birkaç sayfalık kısa çalışmaları dijitale aktarmak ilk bakışta kolay görünse de sayfa sayısı arttıkça aktarma işlemi zorlaşır. Aktarım noktasında hizmet almak hem süreci hızlandırmak hem de aktarma ile vakit kaybetmemek için tercih edilmektedir.

Dijital Arşivleme Nedir?

Dijital arşivleme halihazırda var olan yazılı belge ve dokümanların elektronik ortama aktarılması ile gerçekleşen bir işlemdir. Dijital arşivleme yapmanın birçok faydası vardır. Yazılı halde bulunan verileri dijital ortama aktararak elde edeceğiniz bazı kazanımlar;

  • Veri güvenliği arttırılır. Kaynak kaybolma ihtimaline karşı kolayca yedeklenebilir.
  • Kaynak üzerinde değişiklikler yapılabilir. Güncellemeler kolayca tamamlanabilir.
  • Kaynak paylaşımı kolaylaşır. Birkaç tık ile kaynak kolayca başka kullanıcılar ile paylaşılabilir.
  • Geleneksel saklama yöntemlerine göre fiziksel olarak yer ayırmak gerekmez. Sanal ortamda büyük alanlar kaplamadan kolayca saklanabilir.
  • Kaynak çok daha ulaşılabilir hale gelir. Kaynak sahibi istediği zaman cihazı üzerinden dijitalleştirdiği kaynağa birkaç tıklama ile erişebilir.

Kaynak Dijitalleştirme Hizmeti İle Dokümanlarınızı Güvence Altına Alın!

Kaynak dijitalleştirme hizmeti ile dokümanlarınızı güvence altına alın. Kaybolma, yanma, zarar görme riskini ortadan kaldırırken kaynaklarına daha kolay erişin. Kaynak erişimine kolaylığın yanı sıra kaynaklarınızın güvenliğinden de emin olun. Hızlı ve kolay bir şekilde kaynak dijitalleştirme hizmeti almak için iletişim kanallarımızı kullanmanız yeterli.