yükleyen

Nasıl Çalışıyoruz?

 1. Home
 2. Nasıl Çalışıyoruz?

Nasıl Çalışıyoruz?

Profesyonel Çalışmamızın içerkleri nelerdir?

Akademik çalışma yaptıracak müşterilerin, bu alanda aradıkları özellikte editörlerle kendilerini buluşturmak amacıyla akademik freelancer olarak yola çıktık. Karşılıklı güven ilişkisi içerisinde, alanında uzman, akademik geçmişi olan freelancerlar ile müşterilerimizi buluşturuyoruz.

 • Soru 1

  Neden?

  Akademik çalışma yapan bireylerin ihtiyaç duydukları hizmetleri internette sayfa sayfa gezerek araştırmasına son vermek, bu alanda hizmet veren editörleri de bir araya getirmek amacıyla Akademik Freelancer topluluğunu kurduk.

 • Soru 2

  Nasıl ?

  Sitemizden hizmet alabilmek için uygun profili seçip üyelik kaydınızı tamamlamalısınız.

  Akademik  hizmetler almak isteyen üyeler işveren olarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt yaptırdıktan sonra teklif alabilir, şartlarınıza uygun freelancerlarla çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Akademik Freelancer olarak hizmet vermek isteyen üyeler bağımsız yazar olarak üyelik oluşturmalılar. Onay işlemleriniz tamamlandıktan sonra kendi profilinizi düzenleyebilir, teklifler sunabilirsiniz.

 • soru 3

  Niçin ?

  İşveren olarak; aradığınız şartlarda, güvene bileceğiniz, kaliteli hizmet veren ve gizliliğinizi ön planda tutan Akademik Freelancerları sizler için bir araya getirdik. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için buradayız.

  Akademik Freelancer olarak çalışmak isteyenler iş aramaya son. Sizler için bu topluluğu oluşturduk. Artık sizlere özel, deneyim ve tecrübelerinizi geliştirebileceğiniz, kaliteli hizmet sunabileceğiniz bir Akademik Freelancer topluluğu var. Kendi müşterinizi seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

   

Çalışma

Akademik Hizmet Almak İsteyen Üyeler

İş Veren Profili

İş veren üyeler, üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra destek almak istedikleri hizmet/hizmetler ile ilgili ilan oluşturarak Akademik Freelancerlardan teklif alabilirsiniz.

 • İlk Etapta Ne Yapılmalı ?

  Üyelik Profili Oluşturma

  Akademik hizmet almak için İş veren olarak üye olmanız gerekmektedir. 

 • İş Vermek

  Proje Gönderme ve Teklif Alma

  İş veren üyeler hizmet almak istediğiniz kategoriyi seçerek proje oluşturmalısınız. Projenize gelecek teklifi profilinizden takip edebilirsiniz. Teklif almadan şartlarınıza uyan Akademik Freelancera  doğrudan iş verebilirsiniz.

 • Ödeme İşlemleri

  Ödeme sonrası işi başlatma

  Projeniz için uygun Akademik Freelancerı seçtikten sonra ödeme işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Ödemeleriniz havuz sistemine aktarılır. Onay süreciniz tamamlanana kadar sistemde kalır.

Çalışma

Akademik Freelancer Olmak İsteyenler

Bağımsız Çalışan Profili

Akademik Freelancer olmak isteyenler bağımsız çalışan olarak profil oluşturarak teklif verip hizmet gönderebilirsiniz.

 • İlk Etapta Ne Yapılmalı?

  Profil Sayfası Oluşturma

  Kendi profil sayfanızı oluşturarak hizmet vermek istediğiniz alanlarla ilgili tanıtıcı ilanlar hazırlayabilirsiniz.

 • İş Almak

  Hizmet Gönderme

  Akademik Freelancer olarak hizmet gönderebilirsiniz. Bu sayede iş verenler sizin profilinizi inceleyerek tercihlerini sizden yana kullanabilirler. 

  İş ilanlarını takip ederek teklif sunabilirsiniz.

 • Ödeme İşlemleri

  Onay ve Ödeme

  Akademik Freelancer projeyi teslim ettikten sonra iş veren tarafından projeye onay verilmesini bekleyecektir. İş veren onay işlemlerini tamamladıktan sonra hakedişiniz freelance hesabınıza aktarılacaktır. 

Çalışma
tr_TRTurkish